Kamera on-line

„Cicha noc, święta noc…”

Tradycyjne już spotkanie opłatkowe odbyło się w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Najpiękniejsze kolędy wykonał zespół „Budowlanka”. W świątecznej atmosferze przełamano się opłatkiem i złożono sobie najserdeczniejsze życzenia.

- Po raz kolejny chcieliśmy wprowadzić naszych gości w świąteczny nastrój, cieszymy się, że ponownie zawitali do szkoły byli już nauczyciele placówki, których z wielką przyjemnością gościmy w naszych progach – mówiła Urszula Więcek, dyrektor Zespołu Szkół nr 1.  

Nauczycielki Ewelina Kowaś i Małgorzata Huzar przygotowały wraz z młodzieżą jasełka, a na końcu częstowano gości przepysznymi potrawami wigilijnymi. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: biskup Rudolf Pierskała, ksiądz doktor Alfons Schubert, ksiądz Marek Biernat, starosta Małgorzata Tudaj, wicestarosta Józef Gisman, Dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty Aurelia Stępień, komendant OHP Małgorzata Nowacka oraz radny Andrzej Krebs.  

Wigilia w starostwie

Starosta Małgorzata Tudaj, wicestarosta Józef Gisman oraz sekretarz Dorota Zasłonka we wtorek (22.12) spotkali się z pracownikami starostwa powiatowego.

- Życzę Wam, abyście przez ten okres znaleźli czas dla siebie i swoich bliskich. Bądźcie razem, radujcie się z tych pięknych chwil i przede wszystkim wracajcie wypoczęci, chciałam Wam także podziękować i życzyć zdrowia oraz wszelkiej pomyślności – mówiła Małgorzata Tudaj.

Wokół starostwa i w samym budynku już od kilku tygodni panuje świąteczna atmosfera, jej dopełnieniem było uroczyste spotkanie wigilijne, na którym nie brakowało potraw nieodłącznie kojarzonych ze świętami Bożego Narodzenia.

AL

W ZS nr 1:

wigilia1.jpeg

wigilia3.jpeg

wigilia4.jpeg

W starostwie powiatowym:

wigilia starostwo1.jpeg

wigilia starostwo3.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera