Kamera on-line

Konkurs fotograficzny dla gimnazjalistów

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu (LPI) zaprasza wszystkich gimnazjalistów z terenu powiatu kędzierzyńsko – kozielskiego do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pod tytułem: „Unia Europejska jest OK.”.

Tematem konkursu są fotografie miejsc / budynków na terenie powiatu kędzierzyńsko – kozielskiego wybudowanych / zmodernizowanych z udziałem Funduszy Europejskich, a główną nagrodą jest rejs po rzece Odrze statkiem MS Major Sucharski należącym do Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. Bohaterów Westerplatte w Kędzierzynie – Koźlu dla autora zdjęć i całej klasy, do której uczęszcza, a także dla wychowawcy klasy.
 
Regulamin konkursu fotograficznego oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej w załącznikach, a także można je otrzymać osobiście w siedzibie LPI.
Więcej informacji o konkursie można uzyskać bezpośrednio w Lokalnym Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Kędzierzynie – Koźlu przy Placu Wolności 1, 47-220 Kędzierzyn - Koźle, tel. 77 472 32 05 lub tel./fax 77 483 70 03 oraz drogą elektroniczną na adres e-mail:
 
Serdecznie zapraszamy!!!
 
×

Zapisz się do newslettera