Kamera on-line

WOŚP: Do wylicytowania biżuteria starosty, wyjątkowe książki i historyczny plakat z 15-lecia powiatu

Starostwo jak co roku włącza się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powiat przekazuje na licytację jeden z ostatnich egzemplarzy książki dr. Alfonsa Rataja, która cieszyła się ogromną popularnością, widnieje na niej podpis autora. Obok „kędzierzyńskich opowieści o historii dawnego Kandrzina” inna znakomita publikacja, której również nigdzie indziej nie wylicytujecie, nie można jej też kupić. Chodzi o książkę Romualda Żabickiego o dawnej i nowej historii 900-letniego Koźla. To z pewnością nie lada gratka dla miłośników historii i nie tylko.

Z kolei starosta Małgorzata Tudaj na licytację przekazuje własnoręcznie zrobioną biżuterię.

- To naszyjniki z kamieni szlachetnych, są tu agaty i perły, były ze mną przez lata, mają w sobie bardzo pozytywną energię, dlatego chcę je przekazać na aukcję, są wyjątkowe, myślę, że się spodobają i wszczepią w kogoś dobrą moc – mówi starosta Małgorzata Tudaj. 

Poza tym do wylicytowania jest historyczny już plakat z obchodów 15-lecia powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Na nim podpisy Urszuli, Mateusza Ziółko i kabaretu Limo, którego występ podczas imprezy był jednym z ostatnich w karierze grupy. Pozostały wspomnienia i osobiste autografy członków tej świetnej formacji.  

O programie WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu czytaj na www.mok.com.pl

AL

Poniżej linki do aukcji starostwa w serwisie Allegro:

http://aukcje.wosp.org.pl/dawne-opowiesci-o-kedzierzynie-dr-alfonsa-rataja-i2689246

http://aukcje.wosp.org.pl/dawne-historie-900-letniego-kozla-i2689262

http://aukcje.wosp.org.pl/szlachetna-bizuteria-agaty-i2689382

http://aukcje.wosp.org.pl/naszyjnik-z-perel-i2689390

http://aukcje.wosp.org.pl/plakat-15-lat-powiatu-z-autografami-gwiazd-i2689408

starosta licytacja.jpeg

×

Zapisz się do newslettera