Kamera on-line

Most w Cisku najlepiej oświetlony w Polsce - foto z gali

Nagrodę odebrała firma Spot-Light Sp. z o. o. podczas targów światła, które odbywały się w Warszawie. Co roku te prestiżowe wyróżnienia przyznaje Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego w konkursie na najlepiej oświetloną gminę i miasto oraz najlepszą inwestycję oświetleniową.

Komisja podkreśliła uzyskany bardzo dobry efekt wizualny mimo zastosowania oszczędnych środków oświetleniowych. – To wzór godny do naśladowania – mówiono w uzasadnieniu werdyktu.

Nowy most w Cisku to jedna z największych inwestycji przeprowadzonych przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe, wartej 20 mln zł.

- Cieszymy się, bo eksperci ocenili, że oświetlenie ledowe naszego mostu jest innowacyjne w skali kraju, serdeczne gratulacje dla firmy Spot-Light  – mówi wicestarosta Józef Gisman, który podczas targów osobiście wręczył podziękowania skierowane do prezesa Christiana Ortlieba.

Nowoczesna iluminacja świetlna daje w sumie kilka różnych barw, jest tak zaprogramowana, aby dopasowywać się do kalendarza. W święta narodowe most świeci na biało-czerwono.   

W omawianej kategorii nagrodzono ponadto firmy, które wykonały oświetlenie centralnego odcinka drugiej linii metra w Warszawie oraz oświetlenie ulicy Prostej i Świętokrzyskiej w stolicy Polski.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie.

Tak świeci most na Odrze ZOBACZ

AL

foto wspolne2.jpeg

foto wspólne.jpeg

list gratulacyjny dla powiatu.jpeg

most czerwony.jpeg

iluminacja10.jpeg

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera