Kamera on-line

II Bal Biznesu w Kędzierzynie-Koźlu

170 osób wzięło udział w II balu biznesu, który odbył się w hotelu „Solidaris” w Kędzierzynie-Koźlu. Imprezę poprowadził Stefano Terrazzino, znany tancerz i showman, towarzyszyli mu muzycy z jego rodzimej Sycylii. Jednym z punktów programu była aukcja, z której pieniądze powędrują na promocję młodych przedsiębiorców, ufundowane zostaną nagrody na kolejną edycję konkursu kierowanego do szkół ponadgimnazjalnych pt. „Najlepszy pomysł biznesowy”. Kędzierzyńskie starostwo przekazało kilka książek związanych z powiatem, w tym pozycje dr. Alfonsa Rataja oraz Romualda Żabickiego. Okazało się, że wylicytował je jeden z biznesmenów, który zainwestuje w kozielskim porcie. Zapłacił 600 zł.

Licytacja trwała około godziny, a swoich nabywców znalazły wszystkie wystawione na nią przedmioty, w tym także te przygotowane przez Grupę Azoty oraz wiele innych firm. Podczas balu powiat reprezentowali starosta Małgorzata Tudaj, wicestarosta Józef Gisman, członkowie zarządu powiatu oraz radni. Nie brakowało też przedsiębiorców na co dzień współpracujących z Parkiem Przemysłowym oraz samorządowców wspierających i nadzorujących instytucje biznesu.  

Bal został zorganizowany przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy, hotel „Solidaris” oraz Klaster Chemii Specjalistycznej Chem-Ster.

AL

bal1.jpeg

bal2.jpeg

bal3.jpeg

bal4.jpeg

bal5.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera