Kamera on-line

II Bal Biznesu w Kędzierzynie-Koźlu

170 osób wzięło udział w II balu biznesu, który odbył się w hotelu „Solidaris” w Kędzierzynie-Koźlu. Imprezę poprowadził Stefano Terrazzino, znany tancerz i showman, towarzyszyli mu muzycy z jego rodzimej Sycylii. Jednym z punktów programu była aukcja, z której pieniądze powędrują na promocję młodych przedsiębiorców, ufundowane zostaną nagrody na kolejną edycję konkursu kierowanego do szkół ponadgimnazjalnych pt. „Najlepszy pomysł biznesowy”. Kędzierzyńskie starostwo przekazało kilka książek związanych z powiatem, w tym pozycje dr. Alfonsa Rataja oraz Romualda Żabickiego. Okazało się, że wylicytował je jeden z biznesmenów, który zainwestuje w kozielskim porcie. Zapłacił 600 zł.

Licytacja trwała około godziny, a swoich nabywców znalazły wszystkie wystawione na nią przedmioty, w tym także te przygotowane przez Grupę Azoty oraz wiele innych firm. Podczas balu powiat reprezentowali starosta Małgorzata Tudaj oraz wicestarosta Józef Gisman. Nie brakowało też przedsiębiorców na co dzień współpracujących z Parkiem Przemysłowym oraz samorządowców wspierających i nadzorujących instytucje biznesu.  

Bal został zorganizowany przez Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy, hotel „Solidaris” oraz Klaster Chemii Specjalistycznej Chem-Ster.

AL

×

Zapisz się do newslettera