Kamera on-line

Udany sezon Automobilklubu

W dzień i po zmroku na kółkiem

- To był dobry sezon – mówią członkowie Automobilklubu kędzierzyńsko-kozielskiego. Wczoraj(13.03) spotkali się, by podsumować działalność w 2013 roku. A ta należy do udanych. Przede wszystkim mogą pochwalić się organizacją szeregu ciekawych imprez. Wystarczy wspomnieć chociażby o „RALLY GALA 2013”, podczas której rozgrywana była 1 i 2 runda Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy Centralnej. Do tego dochodzi znany już w całej Polsce rajd „Nietoperz”, który przyciąga śmiałków niemal z całego kraju. Uczestnicy muszą wówczas wykazać się dobrą umiejętnością odczytywania map. W innym przypadku można szybko zboczyć z trasy, a wtedy maleją szanse na wygraną. Co warte podkreślenia rajd odbywa się w warunkach normalnego ruchu miejskiego.

- Zorganizowaliśmy też kilka konkursów rowerowych, których tematem były znaki drogowe, a szczególnie ich rozpoznawanie – przypomina Wojciech Kluk, prezes zarządu Automobilklubu.

Wśród firm i instytucji, które współpracowały z klubem samochodowym i wspierały jego akcje jest m.in. Starostwo Powiatowe. – Dziękujemy też szeregu firmom z naszego regionu, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie tak wielu interesujących wydarzeń – dodaje Wojciech Kluk.

AL

1.jpeg

2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera