Kamera on-line

Szpital w Kędzierzynie-Koźlu w trójce najlepszych pracodawców roku

Tak zdecydowali czytelnicy Dobrej Gazety. Podczas uroczystej gali w Hotelu Court najlepszym wręczono nagrody w plebiscycie zorganizowanym przez kędzierzyńsko-kozielski tygodnik oraz TVM.

SP ZOZ znalazł się w tym gronie obok ZAK S.A. oraz Mostostalu Zabrze. Gratulacje odebrali starosta Małgorzata Tudaj i dyrektor Marek Staszewski. To pierwsze takie wyróżnienie dla kozielskiej placówki, o którym w głosowaniu zdecydowali mieszkańcy, w tym pracownicy lecznicy i ich rodziny.

- Są różne branżowe konkursy, gdzie trzeba przechodzić stopnie certyfikacji, bywa, że trzeba się zaangażować finansowo, a my oddaliśmy w całości inicjatywę czytelnikom, tej nagrody nie da się kupić – mówił Jakub Dźwilewski, redaktor naczelny Dobrej Gazety.

Jak tłumaczy Jakub Dźwilewski, wygrały po prostu te firmy, których pracownicy utożsamiają się ze swoim zakładem pracy.

Zarówno Mostostal Zabrze, jak i ZAK S.A., a także kozielski szpital przechodziły procesy restrukturyzacji, ale odbywało się to z poszanowaniem pracowników, dlatego dziś ci ludzie utożsamiają się ze swoją firmą, czego dali dowód w głosowaniu – dodał Dźwilewski.   

Wyniki głosowania przez cały czas można było śledzić w Internecie, co spowodowało, że zacięta rywalizacja odbywała się właściwie do ostatnich chwil. W sumie oddano ponad 3 tysiące głosów. W kategorii dużych przedsiębiorstw wygrał Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe, na drugim miejscu znalazł się ZAK S.A., trzecią pozycję zdobył Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu. W kategorii średnich firm wygrało Piekarnictwo „Ruzik”, a małych Orszak Group. Pełne zestawienie można znaleźć w tygodniku Dobra Gazeta. Zapraszamy też do obejrzenia relacji z gali w Telewizji Miejskiej oraz na www.tvm.info.pl.  

AL

dobragazeta5.jpeg

dobra gazeta4.jpeg

dobra gazeta3.jpeg

dobra gazeta2.jpeg

dobra gazeta1.jpeg

dobragazeta6.jpeg

dobragazeta7.jpeg

×

Zapisz się do newslettera