Kamera on-line

Znamy najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby w powiecie

Ostatniego dnia marca poznaliśmy laureatów 14. edycji plebiscytu „Nowej Gazety Lokalnej” na najpopularniejszych sportowców, trenerów i kluby powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego 2015 roku. Uroczystość odbyła się pod patronatem starosty Małgorzaty Tudaj oraz prezydent miasta Sabiny Nowosielskiej.

Redaktor naczelny Grzegorz Łabaj przypomniał, że zabawa rozpoczęła się na początku roku, a głosowanie na kandydatów trwało do końca lutego.

- Głosy na swoich ulubieńców można było oddawać za pomocą esemesów oraz kuponów drukowanych w gazecie. Tą pierwszą metodą przyszło 2500 zgłoszeń. Do redakcji trafiło też ponad 3000 kuponów – zaznaczył Grzegorz Łabaj.

- Sama kiedyś trenowałam i wiem jak ciężko pracuje się na dobre wyniki sportowe. Cieszę się, że zorganizowano galę po raz kolejny, bo ona pokazuje, że mamy na wysokim poziomie nie tylko siatkówkę, ale i wiele innych dziedzin sportu, wszystkim bardzo gratuluję – mówiła starosta Małgorzata Tudaj w sposób szczególny odnosząc się do najmłodszych laureatów plebiscytu, którzy dopiero jakiś czas temu rozpoczęli swą przygodę ze sportem.

W kategorii sportowców wygrał Krzysztof Knapik (SKS Bushido, karate), na drugimi miejscu znalazła się Jagoda Dąbrowska z Lewady Zakrzów, na trzecim Tymoteusz Cybulski (UKS Kłodnica, badminton).

W kategorii trenerów wygrał Oskar Łuczkiewicz (SKS Bushido, karate), drugą lokatę zdobył Andrzej Saczko (MMKS, Lekka atletyka), a trzecią Anna Sudół (UKS Kłodnica, badminton).

W kategorii klubów pierwsze miejsce zajęła Szkoła Karate Shotokan Bushido, na drugim miejscu uplasował się Uczniowski Klub Sportowy Kłodnica (badminton), a na trzecim znalazło się Po-Ra-Wie Większyce (piłka nożna).

Pełne zestawienie będzie można znaleźć w najbliższym wydaniu Nowej Gazety Lokalnej oraz na www.lokalna24.pl.

Więcej zdjęć na profilu Facebooka powiatu.

AL

ngl1.jpeg

ngl2.jpeg

ngl3.jpeg

ngl4.jpeg

ngl5.jpeg

ngl6.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera