Złota ZAKSA! Zobacz filmy z powitania w Kędzierzynie-Koźlu

Kilkaset osób zjawiło się w hali Azoty w Kędzierzynie-Koźlu, by przywitać świeżo upieczonych siatkarskich Mistrzów Polski. Kibice podziękowali zawodnikom Zaksy za niezwykle udany sezon, w którym po 13 latach przerwy udało się wywalczyć złoto dla naszego miasta.

Fetowanie rozpoczęło się już w Koźlu, skąd drużyna wyruszyła eskortowana przez kibiców. Część główna uroczystości odbyła się w hali Azoty, gdzie na zawodników i sztab szkoleniowy czekały setki fanów.

W hali Azoty podziękowania zespołowi złożyły władze miasta i powiatu. – Znowu możemy powiedzieć, że Kędzierzyn-Koźle jest stolicą polskiej siatkówki – mówiła wyraźnie wzruszona prezydent miasta Sabina Nowosielska, a wtórowała jej starosta powiatu Małgorzata Tudaj: - Jesteście ambasadorami naszego miasta, powiatu i regionu.

Fotorelacja na Facebooku powiatu.

Zobacz filmy:

zaksa1.jpeg