Kamera on-line

Szkoły uroczyście żegnały swoich absolwentów

Szkoły ponadgimnazjalne w powiecie pożegnały swoich absolwentów. Ich mury opuściło 821 uczniów. Przed nimi matura i dalsza nauka.

- Nadszedł ten dzień, w którym pewien etap życia dobiegł końca. Zamyka się rozdział, który był czasem wielu pięknych chwil i beztroski. Niestety tej beztroski będzie już coraz mniej… wiele ważnych, strategicznych dla waszej przyszłości decyzji musi zostać podjętych w najbliższym czasie. Jedni przyjmują ten fakt z radością, inni z ulgą, jeszcze inni z lekkim niepokojem czy lękiem o przyszłość… to zrozumiałe, każdy z nas stawał przed takimi wyborami, to naturalny porządek rzeczy – zaznaczyła starosta Małgorzata Tudaj.

Placówki żegnały się z uczniami bardzo uroczyście. Były podziękowania, listy gratulacyjne, specjalne wyróżnienia i oczywiście rozdanie świadectw. Do tego przygotowano program artystyczny.

- Pamiętajcie, że czas jest jedyną rzeczą na tym świecie, której nie można cofnąć, i choć wiele go przed wami, nie warto marnować ani jednej chwili – mówiła do maturzystów starosta Małgorzata Tudaj. - Życzę wam wytrwałości w pokonywaniu przeszkód i przeciwności losu, dobrego zdrowia, spotkania wartościowych, wspaniałych ludzi, którzy będą ubogacać was i wasze życie. Odnalezienia prawdziwej miłości oraz… 100% wyniku na maturach – dodała szefowa zarządu powiatu.

Więcej zdjęć na Facebooku powiatu.

AL

pożegnanie2.jpeg

pożegnanie3.jpeg

żegluga pożegnanie1.jpeg

żegluga pożegnanie2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera