Kamera on-line

Wyjątkowa chwila, która pozostanie na zawsze!

Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. A od niedawna dzięki Nowej Gazecie Lokalnej pociechy, które przyszły na świat w kędzierzyńsko-kozielskiej lecznicy uczestniczą w pierwszej sesji fotograficznej, a potem każda mama i tata otrzymują przygotowane przez szpital pierwsze pamiątkowe zdjęcie w miłej oprawie.

- Nasza akcja trwa od przeszło miesiąca i cieszy się sporym zainteresowaniem mam, rzeczywiście same dzwonią i podpytują czy ich fotografia jest już gotowa – mówi Gabriela Mastalerz z oddziału ginekologiczno-położniczego ZP ZOZ.

To nie jedyne przedsięwzięcie realizowane wspólnie ze starostwem powiatowym, szpitalem i Nową Gazetą Lokalną. Teraz wybieramy także Bobasa Miesiąca.

Na poniżej podanej stronie internetowej prezentujemy noworodki, które urodziły się w kwietniu br. Wasze kochane niemowlaki za naszym pośrednictwem mogą osiągnąć swój pierwszy mały sukces. Wszystkie są piękne i urocze, ale tylko jedno zostanie laureatem naszego plebiscytu i zdobędzie zaszczytny tytuł Bobasa Miesiąca. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrody, a jego zdjęcie trafi do kalendarza Nowej Gazety Lokalnej, który ukaże się na początku 2017 roku.

Bobas Miesiąca - Zobacz

AL

ramki1.jpeg

ramki2.jpeg

ramki3.jpeg

×

Zapisz się do newslettera