Kamera on-line

Była cheerleaderką ZAKSY, a w dniu kiedy rodziła ZAKSA zdobyła mistrzostwo Polski

Zuzia Halamoda, zwyciężczyni majowej edycji plebiscytu Nowej Gazety Lokalnej na Bobasa Miesiąca pojawiła się dziś (7.06) wraz z mamą i babcią na oddziale ginekologiczno-położniczym naszego szpitala. Odebrała gratulacje oraz nagrody przekazane m.in. przez kędzierzyńskie starostwo i Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej.   

Laureatka konkursu urodziła się 26 kwietnia o godzinie 17.20. Ważyła 2,88 kg i mierzyła 52 cm. Otrzymała 10 punktów w skali Apgar. Zuzię przywitała Gabriela Mastalerz, szefowa pielęgniarek na oddziale ginekologiczno-położniczym SP-ZOZ w Kędzierzynie-Koźlu.

- Córka ma się dobrze. Dziś skończyła sześć tygodni, dużo się śmieje. Zjada już jednorazowo 120 ml mleka – opowiada Joanna Ślusarz, mama dziewczynki, która w szczególny sposób zapamięta poród w naszym szpitalu, nie tylko za sprawą dobrej obsługi medycznej. - Do niedawna byłam cheerleaderką ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, a w dniu kiedy rodziłam ZAKSA została mistrzem Polski – wspomina młoda mama.

Zuzi i jej rodzicom życzymy dużo zdrówka i samych słonecznych dni. Teraz na Bobasa Miesiąca czeka mnóstwo zakupów i sesja fotograficzna.

Plebiscytowi na Bobasa Miesiąca patronowało Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Oprac. AL

zuzia1.jpeg

zuzia2.jpeg

zuzia3.jpeg

zuzia4.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera