Kamera on-line

PCPR pod nowym adresem w sieci

Zmienił się adres strony internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu. Teraz wszelkie informacje dotyczące działalności ośrodka można znaleźć pod adresem www.kkozle.naszepcpr.pl.

- Nowa strona niedawno ruszyła i wciąż jeszcze uzupełniamy dane, będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi – mówi Dorota Rak, dyrektor PCPR.

Obecnie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejną edycję programu korekcyjno–edukacyjnego wszystkie osoby, które mają problem w radzeniu sobie z własnymi emocjami. Podstawowym celem tych działań jest strategia ukierunkowana na zmianę zachowań i postaw osób stosujących przemoc w rodzinie. Rekrutacja potrwa do końca sierpnia.

Poza tym prowadzony jest nabór wniosków na pobyt w mieszkaniu chronionym dla osób usamodzielnianych z pieczy zastępczej. Wniosek wraz z załącznikami, regulamin pobytu w mieszkaniu chronionym  oraz uchwałę Rady Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym można pobrać na miejscu w placówce, bądź ze strony internetowej ośrodka.

AL

pcpr.jpeg

×

Zapisz się do newslettera