Kamera on-line

Media o najnowszej aparaturze w szpitalu - zobacz, co o nas mówią!

O najnowszym urządzeniu w naszym szpitalu piszą portale medyczne oraz media wojewódzkie, a także ogólnopolskie, w tym Onet.pl.

Oddział urologii kędzierzyńskiego szpitala właśnie zakupił najnowszą aparaturę medyczną. Dzięki specjalnemu urządzeniu będzie można nieinwazyjnie leczyć chorych na kamicę nerkową. Tak zwany aparat ESWL emituje falę ultradźwiękową, która bezboleśnie kruszy kamienie. To najpoważniejszy zakup szpitala w tym roku.

Zobacz materiał TVP Opole

Dzięki nowemu urządzeniu i szybszemu wykonywaniu zabiegów, skróci się kolejka oczekujących na leczenie na oddziale urologii.

Na ten temat Rynek Zdrowia

Będzie mniej boleśnie, sprawnie i nowocześnie. A do tego mają się zmniejszyć kolejki. W Kędzierzynie-Koźlu problemy z kamieniami nerkowymi zostaną rozwiązane.

Materiał Radia Park

Kozielski szpital jest jednym z najbardziej doświadczonych ośrodków w kruszeniu kamieni nerkowych. Tego typu zabiegów tutejsi lekarze wykonali już około 16 tysięcy. Dla lekarzy najważniejsza jest efektywność leczenia, ale personel szpitala coraz większy nacisk kładzie również na ogólne wrażenia, jakie pacjenci wynoszą z lecznicy.

Zobacz materiał KK24.pl

Oprac. AL

media.jpeg

×

Zapisz się do newslettera