Kamera on-line

IMFITEX świętował 25-lecie

Firma IMFITEX z Kędzierzyna-Koźla obchodziła jubileusz 25-lecia istnienia na rynku. Oficjalne uroczystości odbyły się w Ustroniu, gdzie wspólnie z właścicielami Jerzym Jarawką i Aleksandrą Jarawką, pracownikami i zaproszonymi gośćmi przedsiębiorstwo obchodziło swoje święto.

IMFITEX rozpoczął działalność w 1991 roku. W 2003 roku, w związku z dynamicznym rozwojem został przekształcony w spółkę jawną i w tej formie działa do dziś. IMFITEX Jerzy Jarawka sp. j. jest jedną z czołowych firm w Polsce oferujących urządzenia z termoplastycznych tworzyw sztucznych.

W 2016 roku firma po raz pierwszy trafiła do grona prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes. Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii według przychodów ze sprzedaży od 5 do 50 mln zł. Wcześniej IMFITEX został laureatem rankingu Gepardy Biznesu 2015 według wzrostu wartości rynkowej. Instytut Europejskiego Biznesu policzył zmianę wartości rynkowej ponad 15 tysięcy polskich firm w okresie pomiędzy 2014 i 2015 rokiem.

Najlepsze życzenia na ręce właścicieli złożyli przedstawiciele gminy i powiatu: starosta Małgorzata Tudaj oraz wicestarosta Józef Gisman, jak również prezydent Kędzierzyna-Koźla, Sabina Nowosielska.

Swoją siedzibę spółka ma przy ul. Szkolnej 15.

AL

imfitex1.jpeg

imfitex3.jpeg

imfitex2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera