Kamera on-line

"Opolski Hipokrates 2016". Rusza 8. edycja plebiscytu nto. Zagłosujmy na naszych lekarzy!

Rusza plebiscyt „Opolski Hipokrates”. W tym roku w poszerzonej, atrakcyjniejszej formule. Do 23 września NTO czeka na zgłoszenia lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów oraz gabinetów i przychodni. W powiecie kędzierzyńsko-kozielskim z pewnością znajdziemy takie osoby lub instytucje. Szpital w Kędzierzynie-Koźlu co rusz kupuje bardzo nowoczesny sprzęt, a na oddziałach wykonywane są skomplikowane, ale też pionierskie zabiegi. Sukcesy odnotowuje też ceniona w całym województwie, ale i poza jego granicami kozielska okulistyka. Z kolei na oddziale neurologii pacjenci po udarze wychodzą ze szpitala w niezłej formie, co jest zasługą nie tylko nowoczesnych terapii, ale i zaangażowania lekarzy oraz rehabilitantów. Nowoczesne zabiegi wykonuje też laryngologia, tam również zakupiono wysokiej klasy aparaturę. ZOZ kupił ją z własnych pieniędzy, co pokazuje, że jego sytuacja po latach w końcu wróciła do normy. Przykładów jest znacznie więcej, dlatego warto docenić naszych medyków.

Nie ma nic cenniejszego, niż zdrowie. Wszystkim tym, którzy pomagają nam pokonać chorobę należy się szacunek i uznanie. Są wśród nich ludzie, którzy poza wiedzą i kompetencją, pewną ręką, bystrym umysłem i czujnym okiem, mają dla pacjenta głębokie zrozumienie, empatię i sympatię, czułość i serdeczną troskę. I czas, którego tak bardzo wszystkim brakuje. Tym należy się szczególna wdzięczność. To takich właśnie szukamy i przy udziale naszych czytelników mamy nadzieję pokazać i nagrodzić.

Wierzymy, że wspaniali lekarze i pielęgniarki pracują wszędzie. Chcemy ich znaleźć nie tylko w dużych szpitalach, ale i małych powiatowych gabinetach. Dlatego po raz pierwszy mieszkańcy wszystkich opolskich powiatów wybiorą zwycięzców w następujących kategoriach: lekarz rodzinny, pediatra, stomatolog, pięlęgniarka/położna, farmaceuta oraz przychodnia/gabinet. Zwycięzcy etapu powiatowego awansują do finału wojewódzkiego. Jednocześnie będziemy wybierać najpopularniejszego specjalistę Opolszczyzny w następujących kategoriach: ginekolog, chirurg, dermatolog, kardiolog i okulista. W tym samym głosowaniu będziemy też wybierać najlepszy, zdaniem pacjentów, szpital Opolszczyzny.
 
Oprac. AL
 
Więcej o tym, jak można głosować i wskazywać kandydatów TU
 
hipokrates.jpeg
 

 

 

×

Zapisz się do newslettera