Kamera on-line

Będzie wielki zjazd! 70 lat Zespołu Szkół nr 3 w Sławięcicach

Przed nami wielki zjazd absolwentów i jubileusz 70-lecia szkoły chemicznej w Sławięcicach. Uroczystości zaplanowano na 1 października (sobota).

- Czekamy na zgłoszenia absolwentów, co prawda system elektroniczny jest już zamknięty, ale wciąż można dzwonić, obecnie zarejestrowało się już 500 byłych uczniów placówki – podkreśla Adam Kania, dyrektor ZS nr 3.

Wśród absolwentów jest m.in. prof. Marek Masnyk, rektor Uniwersytetu Opolskiego, czy Mirosław Sekuła, były prezes Najwyżej Izby Kontroli. Sławięcicką szkołę ukończyło też wielu znanych przedsiębiorców z ogólnokrajowych, a nawet europejskich firm branży chemicznej.

Początek w sobotę o godz. 10.00 na placu przed laboratorium chemicznym Zespołu Szkół nr 3. Główne obchody w auli szkolnej o godz. 12.30. Całość zakończy wielki bal absolwentów.

Szczegóły TU

AL

Szkołę chemiczną w Sławięcicach ukończyło wielu znanych w branży chemików, a placówka od lat kształci na wysokim poziomie, organizuje wiele prestiżowych konkursów, a w rankingu "Perspektyw" ZS nr 3 zdobył brązową tarczę najlepszych techników w kraju.

IMG_9029.jpeg

×

Zapisz się do newslettera