Kamera on-line

Bierawa prowadzi, ale wszystko może się zdarzyć!

Gmina Bierawa prowadzi w ogłoszonym przez starostę konkursie na najbardziej przedsiębiorczą gminę wiejską powiatu. Głosujemy do końca października. Tymczasem w lokalnych mediach możecie w tym tygodniu posłuchać i przeczytać, co o pozostałych samorządach mówią ich przedstawiciele.

Głosować można TU

Nagrody wręczymy 17 listopada podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

A już teraz możecie przeczytać wywiad z wójtem Bierawy, który związanym jest z naszym konkursem. Całość na portalu KK24.pl

– W głosowaniu na najbardziej przedsiębiorczą gminę wiejską powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Bierawa wyraźnie wyprzedza pozostałe samorządy. Tę przedsiębiorczość chyba zatem wyraźnie u was widać - pytają wójta Krzysztofa Ficonia dziennikarze portalu:

– Najlepiej byłoby zapytać o to samych mieszkańców i firmy, które działają na naszym terenie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że jak nasi poprzednicy, robimy wszystko, aby zapewniać dobry klimat i warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Sądzę, że jak dotąd to się udaje.

Zagłosować można również z pozycji strony głównej powiatu, sonda znajduje się tuż pod kalendarium umiejscowionym po prawej stronie www.

Oprac. AL

 

 

 

 

×

Zapisz się do newslettera