Kamera on-line

"DANCE OSCARS 2016" World Open Competition - 4-6 listopada 2016 r. Hala „AZOTY”

Tanecznie i filmowo, moc wrażeń artystycznych, emocje rywalizacji sportowej i przede wszystkim wspaniała zabawa - to scenariusz " TANECZNYCH OSCARÓW 2016". Wydarzenie jest współorganizowane przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe. Oscarowe kreacje w klimacie Jamesa Bonda, licencja na niezapomniane wrażenia, piękno i rozmach. Tegoroczna edycja przeniesie publiczność i uczestników Festiwalu do przeszłości - w wielu tego słowa znaczeniach...

Wielkie otwarcie Festiwalu odbędzie się 4 listopada o godz. 18.00 w Hali AZOTY, podczas którego zobaczymy spektakl „TOP10.FM” - fantastyczne widowisko łączące w sobie wiele form tanecznych prezentowanych do utworów wykonywanych na żywo. Gwiazdą wieczoru będzie Hanna Szychowicz – finalistka programu You Can Dance, którą zobaczymy w kilku odsłonach tanecznych i nie tylko... W piątek 04.11.2016 r. o godz. 17.00  zostaną podstawione specjalne "Oscarowe" darmowe autobusy (2 jednostki) na przystanek Dworzec PKP, które zawiozą mieszkańców na Halę "AZOTY". Organizator zapewnia również przejazd powrotny tymi autobusami po zakończonej imprezie o godz. 19.30 oraz 20.00 (2 kursy) Hala AZOTY - Dworzec PKP.

Bilety na wielkie otwarcie Festiwalu do nabycia bezpośrednio przed imprezą w Kasie Hali "AZOTY" lub w przedsprzedaży od 24.10.2016 r. Odbiór w Biurze Rachunkowym LOCIS ul. Głowackiego 7A (I piętro).

W sobotę będziemy podziwiać rywalizację zespołową odbywającą się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca. Na tanecznym parkiecie eksplozja emocji wyrażona w tańcu współczesnym, niesamowita energia tańca disco-dance oraz waleczność hip-hopu, pomysłowość i kreatywność show-dance a także piękno i elegancja zespołów tańca towarzyskiego. W drugiej części sobotniej rywalizacji publiczność w ramach Festiwalu będzie mogła zobaczyć formacje tańca towarzyskiego oraz podczas turnieju rozegranego w ramach Polskiego Towarzystwa Tanecznego kategorie młodzieżowe w rywalizacji sportowej par tanecznych w tańcu towarzyskim. Każda edycja TANECZNYCH OSCARÓW  zawiera wyjątkową taneczną niespodziankę - bezpłatne warsztaty dla wszystkich uczestników i publiczności z uczestnikiem  programu telewizyjnego „You Can Dance”. Tegoroczne warsztaty poprowadzi Kryspin Hermański.

W trzecim dniu " DANCE OSCARS 2016" World Open Competition o statuetkę Tanecznego Oscara rywalizować będą pary w sportowym tańcu towarzyskim. Na parkiecie zobaczymy zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z tańcem jak i prawdziwe gwiazdy wieczoru - pary klasy S - mistrzowskiej międzynarodowej. Niedzielną galę wieczorną, która rozpocznie się o 17.30 poprowadzi Iwona Pavlović oraz Arkadiusz Deierling.

Mieszkańcom  Kędzierzyna-Koźla został zapewniony bezpłatny transport - w niedzielę 06.11. 2016r. o godz. 16.00 oraz 16.30 (2 kursy) zostaną podstawione specjalne"Oscarowe" darmowe autobusy na przystanek Dworzec PKP, które zawiozą mieszkańców na Halę "AZOTY". Organizator gwarantuje również przejazd powrotny tymi autobusami po zakończonej imprezie o godz. 21.00 oraz 21.30 (2 kursy) Hala AZOTY - Dworzec PKP.

Bilety do nabycia bezpośrednio przed imprezą w Kasie Hali "AZOTY" UWAGA w dniach 5.11 oraz 6.11  PROMOCJA dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla  2 BILETY w cenie 1 - za okazaniem dowodu osobistego wydanego przez Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Kędzierzyna-Koźla oraz Starosty Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Kędzierzyn-Koźle. Wszelkie szczegółowe informacje na oficjalnej stronie Festiwalu: http://www.dance-oscars.eu

Na wydarzenie zapraszają Organizatorzy: Uczniowski Klub Sportowy „CATIA”,  Szkoła Tańca i Ruchu „MISTRAL” oraz Współorganizatorzy: Gmina Kędzierzyn-Koźle, Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu.

plakat Pavlović.jpeg

×

Zapisz się do newslettera