Kamera on-line

Zespół Szkół Specjalnych zainaugurował rok sportowy

Była okazja, aby podsumować ostatnie osiągnięcia, ale i zmobilizować wszystkich do kolejnych wydarzeń, dlatego uczniowie i nauczyciele zorganizowali wspólny maraton fitness. Było nie tylko mnóstwo dobrej zabawy, ale i solidna sportowa rozgrzewka pod okiem profesjonalistów.

Ostatnie sukcesy uczniów to pierwsze miejsce chłopców na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Koninie, dziewczęta zajęły tam trzecią lokatę. Z kolei dwoma pierwszymi miejscami wychowankowie szkoły mogą pochwalić się na Regionalnym Turnieju Golfa Olimpiad Specjalnych. Obie imprezy odbyły się w październiku.

Mijający rok był dla Zespołu Szkół Specjalnych i Olimpiad Specjalnych  wyjątkowo udany, teraz podopieczni zbierają siły i wspólnie z nauczycielami przygotowują się do kolejnych zawodów. Inauguracja roku sportowego odbyła się w kędzierzyńskim klubie Infiniti.

Szkoły ponadgimnazjalne w powiecie nadzorowane są przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe, sukcesów podopiecznym i pedagogom życzyła Aurelia Stępień, dyrektor Powiatowego Zespołu Oświaty, która również wzięła udział w maratonie.

AL

Filmy można znaleźć na Facebooku powiatu.

rok sportowy1.jpeg

rok sportowy2.jpeg

rok sportowy3.jpeg

rok sportowy4.jpeg

rok sportowy5.jpeg

rok sportowy6.jpeg

×

Zapisz się do newslettera