Kamera on-line

Pod naszym patronatem: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie

17 listopada rozstrzygniemy nasz konkurs, w którym wybieraliśmy najbardziej przedsiębiorczą gminę wiejską powiatu. Oddano kilka tysięcy głosów, a każda z gmin wypełniała przygotowane przez nas ankiety, które obrazują jej funkcjonowanie. Dowiemy się, która z gmin otrzyma tytuł "Przedsiębiorczej Gminy Roku", a które będą mogły pochwalić się prestiżowymi wyróżnieniami.

Tematyka, która zostanie poruszona podczas ŚTP jest bardzo szeroka. Głównie kierujemy ją do młodzieży, biznesu i mieszkańców Kędzierzyna-Koźla i powiatu.
 

Poniedziałek, 14 listopada to Dzień Biznesu. W Kędzierzynie-Koźlu odbędzie się debata „Co lepsze: konkurowanie, czy współpracowanie?”. Poprowadzi ją Roman Młodkowski, dziennikarz ekonomiczny, manager mediów i niezależny konsultant.

Wtorek, 15 listopada będzie Dniem Rozwoju. Z uczestnikami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie spotka się znany dziennikarz, prezenter i producent telewizyjny Tomasz Kammel, który poprowadzi wykład z zakresu komunikacji „Jak gadać, żeby się dogadać?”. Drugim wydarzeniem tego dnia będzie spotkanie z Patrycją Kosiarkiewicz – wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów, która wykona koncert oraz poprowadzi warsztaty coachingowe dla kobiet.

Środa, 16 listopada upłynie pod znakiem warsztatów rozwojowych. Sporo będzie o budowaniu marki osobistej, wykorzystaniu narzędzi internetowych w biznesie, a nawet o sposobach radzenia sobie ze stresem.

Czwartek, 17 listopada to Dzień Sportu. Na Opolszczyźnie zagości profesor Grzegorz Kołodko. Znany ekonomista, polityk i jeden z głównych architektów polskich reform gospodarczych. Prywatnie jest tez zapalonym podróżnikiem i maratończykiem. W ramach ŚTP poprowadzi on wykład „Biegiem przez świat”.

Kolejnym uczestnikiem wydarzenia będzie Mateusz Kusznierewicz. Mistrz olimpijski i mistrz świata w żeglarstwie wystąpi na Opolszczyźnie z wykładem „Złap wiatr w żagle biznesu”.

Ostatni dzień obchodów ŚTP w regionie, piątek, 18 listopada to Dzień Młodzieży. Z tej okazji na Opolszczyznę zawita Jan Mela, najmłodszy w historii zdobywca obu biegunów, a jednocześnie pierwszy niepełnosprawny, który dokonał tego wyczynu. Wygłosi wykład „ Niemożliwe jest tylko w naszej głowie”.

Spotkania i warsztaty będą odbywać się w Hali Sportowej Azoty, Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz Hotelu Solidaris.

Harmonogram na http://kkpp.pl/tydzien-przedsiebiorczosci/

O wydarzeniu czytaj też TU

Oprac. al

000111.jpeg

×

Zapisz się do newslettera