Kamera on-line

Jeszcze więcej informacji o pracy naszych samorządowców!

Radio Opole rozszerzyło swoją ofertę i od niedawana można usłyszeć jeszcze więcej informacji z naszego powiatu. 2 listopada ruszył 13-godzinny program Radio Opole 2 na platformie cyfrowej DAB+.

- Nowością ramówki w Radiu Opole 2 jest fakt, że program z terenu jest nadawany ze studia Radia Opole w Nysie, Brzegu, Głubczycach, ze Strzelec Opolskich, Kędzierzyna-Koźla, Kluczborka i Krapkowicmówi Piotr Moc, prezes Radia Opole.

Dzięki temu ciekawych wywiadów oraz relacji z wydarzeń w powiecie pojawia się jeszcze więcej. W Radiu Opole 2 możecie także posłuchać czym aktualnie zajmuje się kędzierzyńskie starostwo, jakie prowadzi projekty, nad czym pracują nasi włodarze i co planują.

We wtorek 8 listopada o 9.00 rano rozpoczęła się publicystyczno-informacyjna audycja, w której prezentowano najciekawsze wydarzenia z powiatów kędzierzyńsko-kozielskiego i strzeleckiego. Interesujące rozmowy, komentarze, interwencje, relacje. W pierwszej godzinie audycji wyemitowano rozmowę z ordynatorem oddziału urologicznego kędzierzyńskiego szpitala, który tłumaczył, dlaczego tak mało zabiegów wykonuje się metodą niskoinwazyjną jaką jest laparoskopia i jak długo lekarz musi się tego uczyć.

W każdy wtorek od 9:00 do 12:00 zaprasza Agnieszka Pospiszyl. Z autorką można się skontaktować telefonicznie: 508 371 020 lub poprzez pocztę elektroniczną

Szczegóły TU

Oprac. al

W powiatowych studiach terenowych dziennikarze Radia OPOLE będą przyjmować gości, pytać mieszkańców o najważniejsze, ich zdaniem, problemy konkretnej części regionu. Na zdjęciu studio plenerowe RO.

w radiu opole1.jpeg

×

Zapisz się do newslettera