Kamera on-line

Radni dziękowali Ewie Hałambiec

Podczas sesji Rady Powiatu pożegnano Ewę Hałambiec, dyrektora Olimpiad Specjalnych, która po 16 latach odchodzi ze stanowiska.

Oficjalne podziękowania wręczyli jej: starosta Małgorzata Tudaj, wicestarosta Józef Gisman oraz przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel.

– Chcemy Ci podziękować za cały trud i wysiłek, który włożyłaś w swoją pracę. To szczególnie wymagające środowisko. Zajmując się ludźmi poszkodowanymi przez los, pokazywałaś, że można współpracować, dobrze się bawić oraz rywalizować w sportowej atmosferze – mówiła starosta powiatu.

– Pragnę serdecznie podziękować wszystkim państwu za te lata. Przez cały czas czułam wasze wsparcie i wiedziałam, że możemy na was polegać – mówiła do radnych Ewa Hałambiec.

Od lat znana jest z pomocy osobom niepełnosprawnym. Organizowała i tworzyła wiele imprez integrujących to środowisko. Należy wymienić chociażby coroczną wigilię dla ludzi z całej Polski, albo cieszącą się ogromnym zainteresowaniem sztafetę pływacką ku czci Jana Pawła II. Jej podopieczni co rusz zdobywali laury na międzynarodowych znaczących wydarzeniach sportowych, dobrym przykładem jest olimpiada w Los Angeles, gdzie kilkoro z nich wróciło z medalami.

al

15644303_1253593201364411_371246676_n.jpeg

Ewa podziękowania.jpeg

×

Zapisz się do newslettera