Kamera on-line

Kalendarz powiatu na 2017 - tym razem z nami!

Fotografowali się już policjanci czy strażacy, teraz przyszła pora na nas! Dlatego, nie bez obaw, ale podjęliśmy wyzwanie i tym razem to nas, pracowników starostwa, możecie zobaczyć na oficjalnym kalendarzu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

To dwanaście stron z fotografiami przedstawiającymi ludzi i ich pasje, jeśli się przyjrzymy zauważymy, że część zilustrowanych zainteresowań jest zbieżna z obowiązkami służbowymi. I choć każdy z nich jest inny, to wszystkich łączy jedno – realizacja zadań z zakresu administracji samorządowej. Rejestrują prawa jazdy, zajmują się transportem i organizacją ruchu, planują imprezy sportowe i kulturalne, dbają o bezpieczeństwo informatyczne urzędu czy obsługują organizacje pozarządowe.

Autorem zdjęć jest Daniel Polak. – Zawsze są obawy przed tego typu projektami, bo to przecież osoby, które na co dzień nie pozują do zdjęć, jednak sesja wyszła bardzo fajnie, mimo, że mieliśmy bardzo mało czasu na realizację projektu – mówi Daniel Polak.

Zdjęcia zostały wykonane w Zespole Szkół nr 1, na akwenie Dębowa, w Kameleon Jazz Club, w klubie Infiniti Fitness, kościele p.w. św. Katarzyny, Ludowym Klubie Jeździeckim Lewada oraz w samym starostwie.

Kalendarz będzie można zdobyć m.in. na imprezach charytatywnych, poza tym rozdawany jest bezpłatnie w ramach promocji starostwa.

AL

Aurelia.jpeg

Jowita.jpeg

Asia, Sylwia, Lila.jpeg

Adrian.jpeg

Adnrzej.jpeg

olaa.jpeg

Grzegorz.jpeg

Adam.jpeg

Marek.jpeg

Paweł.jpeg

Sebastian.jpeg

Radni.jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera