380 ofert pracy na 680 stanowisk i 138 ofert pracy za granicą na 740 stanowisk - ruszają targi pracy i edukacji. Video

380 ofert pracy na 680 stanowisk i 138 ofert pracy za granicą na 740 stanowisk – tak zapowiadają się jutrzejsze (6.04) Targi pracy i edukacji, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu. Będzie też można uzyskać szeroką pomoc w zakresie aktywizacji osób bezrobotnych, jak również sporo dowiedzieć się na temat dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Targi to również pełna oferta szkół ponadgimnazjalnych, tym razem w ciekawej prezentacji pn. „Twoje miejsce, twój czas”. Początek o 10.00 w II liceum w Kędzierzynie przy ul. Matejki. Targi odbędą się m.in. pod patronatem starosty powiatu.

al