Kamera on-line

Zespół Szkół nr 1 trzynasty w kraju. Wielki sukces młodych budowniczych

W Białymstoku  odbyły się  zawody centralne XXX Edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zmagania przyniosły wielki sukces. Wśród najlepszych znaleźli się reprezentanci Zespołu Szkół nr 1 w Kędzierzynie–Koźlu, placówki prowadzonej przez kędzierzyńskie starostwo powiatowe.

RAFAŁ MIKA i DENIS KORGEL (obaj z klasy 4aT) zdobyli tytuły LAUREATA ZAWODÓW CENTRALNYCH OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH. Z kolei MARTIN GABOR (z klasy  3aT) zdobył tytuł FINALISTY ZAWODÓW CENTRALNYCH OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI BUDOWLANYCH. Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich w Kędzierzynie–Koźlu sklasyfikowano na 13 miejscu w kraju. To największy dotychczasowy sukces w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

W zawodach centralnych (III stopnia) wzięło udział 90 uczniów z 49 szkół – techników budowlanych – z całego kraju, wyłonionych w wyniku zawodów w 12 okręgach  (w zawodach okręgowych wzięło udział 645 uczniów, natomiast łącznie w tej edycji Olimpiady wzięło udział 2795 uczniów ze 158 szkół). Opiekunem grupy był mgr Zbigniew Romik.  

Oprac. al

IMG_0702.jpeg

IMG_0952.jpeg

IMG_0979.jpeg

IMG_0713.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera