Kamera on-line

"Przyszłość zaczyna się dziś". 707 uczniów opuściło mury naszych szkół

Szkoły ponadgimnazjalne żegnały swoich absolwentów. Mury placówek nadzorowanych przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu opuściło 707 uczniów.

Absolwentom wszystkich naszych szkół podziękowania oraz życzenia dalszych sukcesów przekazali włodarze powiatu. M.in. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących wręczono specjalne listy gratulacyjne od starosty Małgorzaty Tudaj dla absolwentów, którzy z wyróżnieniem ukończyli technikum w Azotach. Również w pozostałych placówkach odbyły się doniosłe uroczystości. W Zespole Szkół nr 1 w Koźlu sukcesów absolwentom „Budowlanki” życzył wicestarosta Józef Gisman. W kozielskim liceum wychowankom gratulowała Bożena Jankowska, przewodnicząca komisji edukacji.

- Drodzy absolwenci, uczniowie, koledzy, koleżanki. Już teraz za Wami tęsknimy, w szkole będzie tak jakoś pusto. Przez te lata daliście nam wiele powodów do dumy i radości. Życzymy połamania pióra na maturze, a później najbardziej trafnego wyboru dalszej drogi. Dziękujemy za wspólne chwile i do zobaczenia – tym słowami do swoich wychowanków zwrócili się pedagodzy z II LO im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie.

W czwartek 4 maja rozpoczynają się egzaminy maturalne.

AL

Fotorelacje na FB poszczególnych szkół.

absol1.jpeg

absol2.jpeg

absol3.jpeg

absol4.jpeg

absol5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera