Kamera on-line

Śmiały wyczyn dwóch byłych ratowników coraz bliżej. Odliczamy dni!

   Międzynarodowa wyprawa dwóch śmiałków zbliża się wielkimi krokami. Piotr Furman i Krzysztof Więckiewicz 18 sierpnia ruszą z powiatowej przystani „Szkwał” łodzią wiosłową do Londynu. Początek planowany jest na godzinę 9:00 na nabrzeżu, gdzie starostwo powiatowe oraz urząd miasta i WOPR organizują wyjątkową imprezę dla wszystkich mieszkańców. Wyprawa rusza o godzinie 9:30, a do tego czasu można spodziewać się fantastycznych występów artystycznych, pokazów ratownictwa oraz kolumny łodzi na Odrze. Szykuje się również wiele smacznych niespodzianek.

   Celem wyprawy jest uzbieranie jak największej ilości pieniędzy na wsparcie dwóch fundacji: „Akogo?” Ewy Błaszczyk, zajmującej się wybudzaniem ludzi ze śpiączki oraz Macmillan Cancer Support działającej na rzecz osób z nowotworami. Opis wyprawy znalazł się już na stronie fundacji Ewy Błaszczyk, możecie o tym poczytać tutaj .

   Zachęcamy serdecznie do wsparcia. Wciąż zbierane są darowizny, które można wpłacać przez oficjalną stronę naszych śmiałków: https://www.weareequal.club/glowna. Poszukiwany jest także główny sponsor wyprawy, który będzie mógł oznakować swoim logotypem łódź, którą płyną do Londynu, a która od dziś czeka już na przystani „Szkwał”.

   Całe wydarzenie ma mocny oddźwięk medialny, patronat objęło już wiele ogólnopolskich stacji telewizyjnych, radiowych oraz gazet. Przewidywana trasa wyniesie 2400 km, a cel jakim jest Londyn panowie zamierzają osiągnąć w 25 dni. Przez ten czas łódź wiosłowa stanie się ich domem.

   Liczy się dla nas każde wsparcie. Świadomość tego, że są ludzie, którzy nam kibicują dodaje nam dużo energii i mobilizuje do cięższych treningów – mówią bohaterowie.    

wyprawa wiosłowa (001).jpeg
wyprawa wiosłowa (002).jpeg

×

Zapisz się do newslettera