Kamera on-line

Gangsterska sesja zdjęciowa w stylu lat 30-stych. Zobaczcie, jak wyglądało to z boku

W styczniu tego roku Starostwo Powiatowe włączając się w akcję WOŚP wystawiło na licytację możliwość przejażdżki zabytkowym pojazdem marki Peugeot oraz profesjonalną sesję zdjęciową w klimacie gangsterskim z lat 30-stych.

Peugeot jest jednym z najstarszych zarejestrowanych samochodów w Polsce! Pochodzi z roku 1938 i wciąż doskonale radzi sobie na drodze. Wszystko za sprawą Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Kędzierzynie-Koźlu, odpowiadającego za jego renowację.

Peugeot bierze udział w wyjątkowych wydarzeniach. Był pierwszym pojazdem, który przejechał po nowym moście w Cisku w czasie wielkiego otwarcia tej inwestycji. Brał również udział w Jeździeckich Mistrzostwach Gwiazd w Zakrzowie, wożąc gwiazdy polskiej sceny artystycznej i tym samym rozpoczynając zawody.

Tę wyjątkową aukcję wygrała rodzina z terenu powiatu, a my mieliśmy okazję podejrzeć kulisy tej intrygującej sesji. Idealnie dobrane stroje oraz odpowiednia sceneria pozwoliły nam przenieść się na chwilę w tamte czasy. Zobaczcie jak wyglądało to z boku! 

AL

Zdjęcia również na Facebooku powiatu.

21698209_1420438178012136_1360954168_n.jpeg

8.jpeg

22.jpeg

1.jpeg

4.jpeg

×

Zapisz się do newslettera