Kamera on-line

Dzień otwarty w Powiatowym Urzędzie Pracy. Konsultacje indywidualne oraz porady specjalistów dla każdego

Chęć znalezienia pracy czy podniesienie swoich kwalifikacji – to tylko niektóre z możliwości dostępnych w urzędzie pracy. Coraz częściej pracodawcy właśnie w tym miejscu szukają nowych, specjalistycznie wykwalifikowanych pracowników. Urząd Pracy organizuje 28 września dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Co roku pojawiają się nowe tematy i problemy wynikające z potrzeb klientów, a także zmieniającego się prawa.

Spośród licznych zaproszonych instytucji pojawią się przedstawiciele m.in. Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, którego pracownik wyjaśni wątpliwości związane ze złożeniem wniosku o emeryturę. Dodatkowo na miejscu spotkamy pracowników z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Skarbowego czy Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich. Cennych rad udzieli też Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Będzie również możliwość rozmowy z radcą prawnym.

Dzień otwarty zaplanowano na czwartek 28 września, od godziny 10:00 do 14:00. Udział w wykładach jest bezpłatny, na niektóre z nich wymagane są wcześniejsze zapisy. Organizatorami dnia otwartego poza urzędem pracy są: Hufiec Pracy oraz Punkt Pośrednictwa Pracy OHP.

Przygotowano również atrakcje dla najmłodszych. Strona internetowa PUP TU

Oprac. al

0001(5).jpeg

 

 

×

Zapisz się do newslettera