Kamera on-line

Jarmark odwiedziły tłumy mieszkańców

Został zorganizowany przez kędzierzyńskie Starostwo Powiatowe oraz Miejski Ośrodek Kultury, i właściwie stał się już tradycją przedświąteczną.

Całość rozpoczęła się w sobotę w samo południe, a wszystkie atrakcje dla mieszkańców dostępne były aż przez dwa dni, do niedzieli. Była okazja, by zaopatrzyć się w świąteczne akcesoria: stroiki, wianki, ozdoby z drewna, witraże. Ale nie brakowało również wina, pysznych wyrobów cukierniczych, oscypków i aromatycznych przypraw. Oczywiście także atrakcji dla najmłodszych, malowania pierników, animacji, ponownie zagościła u nas żywa szopka! Mieszkańców przyciągnęły też występy artystyczne, wielu kolędowało wspólnie z muzykami. Jednak bodaj największą atrakcją była 10-metrowa choinka, która już w piątek w nocy stanęła na placu Wolności, została usytuowana w donicy fontanny, w tym roku zyskała też nowy wygląd.

Jest nie tylko przepysznie, ale i bardzo magicznie, a choinka jest przepiękna, tu naprawdę można poczuć święta, co roku chętnie tu przychodzimy z dzieciakami, a one z radością robią sobie fotki z Mikołajem i jego pomocnikami – mówiła pani Anna, która odwiedziła jarmark z całą rodziną.

AL

Fotorelacja na Facebooku powiatu.

jar1.jpeg

jar6.jpeg

jar2.jpeg

jar4.jpeg

jar9.jpeg

×

Zapisz się do newslettera