Kamera on-line

Wesoła gromadka u starosty. Finał naszej akcji, w której rozdawaliśmy pluszaki

Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu przygotowało miły upominek dla mieszkańców. Wystarczyło przyjść 6 grudnia i zrobić sobie zdjęcie pod choinką na placu Wolności, a następnie wrzucić foto na swojego FB z hasztagiem #choinkapodstarostwem. Wystarczyła odrobina szczęścia, by otrzymać oryginalnego misia w barwach powiatu. Udało się je rozdać dziesiątkom internautów, a zabawa cieszyła się sporym zainteresowaniem. Do późnego wieczora nie brakowało chętnych, którzy robili sobie zdjęcia i wrzucali do sieci. Pod choinką na placu Wolności zjawiali się nie tylko dorośli, ale przede wszystkim najmłodsi z rodzicami.

Fajnie, że są organizowane takie akcje, miś jest przesłodki, cieszę się, że udało mi się go wylosować, będzie w sam raz dla mojej małej córki, która kocha pluszaki, a ten jest dodatkowo w barwach powiatu - powiedziała nam pani Joanna, która szczęśliwie zdobyła maskotkę.

Dzieciaki z kędzierzyńskiego żłobka Wesoła Gromadka postanowiły odebrać pluszaki osobiście i złożyły wizytę Małgorzacie Tudaj. Czekało na nie mnóstwo słodkości, każdy też chciał na chwilę poczuć się jak starosta, zasiadając w fotelu szefowej zarządu powiatu. Dzieciaki odwzajemniły się własnoręcznie wykonanym świątecznym rękodziełem.

AL

DSC_0505.jpeg

DSC_0521.jpeg

DSC_0512.jpeg

DSC_0497.jpeg

DSC_0491.jpeg

DSC_0484.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera