Kamera on-line

Zastanawiasz się jaki zawód wybrać? Przyjdź do CKPiU na Tydzień Motoryzacyjny

Jakie są zawody przyszłości? Do czego ja się nadaję? Czy znajdę po tym pracę? Czy ta praca będzie mnie cieszyć? - zastanawiają się zwykle gimnazjaliści. Wychodząc naprzeciw tym ważnym pytaniom serdecznie zapraszamy gimnazjalistów i ich rodziców do uczestnictwa w I Tygodniu Motoryzacyjnym w dniach od poniedziałku 26 lutego do 3 marca w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Mostowej 7.

Podczas spotkań młodzież w ciekawy sposób będzie mogła doświadczyć na czym polega praca w zawodach motoryzacyjnych, na które istnieje duże zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy.  W trakcie trwania Tygodnia Motoryzacyjnego będzie można też porozmawiać z doradcą zawodowym, by odkryć swoje prawdziwe predyspozycje i zastanowić się nad ważnymi wyborami w życiu.

W trakcie tygodnia motoryzacyjnego:

Poniedziałek 26.02.2018 – Poznanie swoich predyspozycji zawodowych (warsztat)

Wtorek 27.02.2018 – Czy samochód jest bezpieczny (mini wykład oraz prezentacja współczesnych systemów bezpieczeństwa, pokaz detonacji poduszki powietrznej, możliwość sprawdzenia, co dzieje się z człowiekiem podczas wypadku). Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym dla uczniów i ich rodziców.

Środa 28.02.2018 – Elektronika i mechatronika samochodowa (pokaz diagnostyki samochodowej poprzez nowoczesne narzędzia komunikacji ze sterownikami samochodów). Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym dla uczniów i ich rodziców

Czwartek 01.03.2018 – Wizyta w Auto Centrum SKODA

Piątek 02.03.2018 – Mechanika samochodowa. Pokaz podstawowych czynności wykonywanych przy diagnostyce i naprawie układu hamulcowego. Indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym dla uczniów i ich rodziców.

Sobota 03.03.2018 – Sam naprawiam samochód. Zajęcia z mechaniki i mechatroniki pojazdowej.

Zapisy pod numerem telefonu: 698 001 222.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół CKPiU

Oprac. al

tmoto.jpeg

×

Zapisz się do newslettera