Kamera on-line

Tarcze dla najlepszych oraz stypendia firmy Famet

Po raz pierwszy wszystkie szkoły średnie z powiatu otrzymały tarcze jakości w prestiżowym rankingu "Perspektyw". Podsumowano go w auli kozielskiego liceum, gdzie uhonorowano najlepszych. Na ten sukces składa się praca dyrektorów, nauczycieli oraz samych uczniów i ich rodziców.

– Co roku osiągamy lepsze rezultaty. Tym razem jesteśmy wyjątkiem w województwie opolskim – wszystkie nasze szkoły odebrały tarcze. Wyróżnienia są ważne i istotne, ale dla nas najważniejsze, że jest to ocena – mówił wicestarosta Józef Gisman.

– To wyróżnienie dla wszystkich: nauczycieli, dyrektorów oraz dla was uczniowie. Zapracowaliście na nie przez wiele lat – od przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum aż po szkołę, którą sami wybraliście – mówiła Bożena Jankowska, przewodnicząca komisji edukacji.

Nagrodzonym gratulowała też Aurelia Stępień, kierownik wydziału oświaty starostwa.

Podczas uroczystości czterech uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej otrzymało stypendia ufundowane przez firmę Famet, która jakiś czas temu podpisała ze szkołą umowę patronacką. W imieniu firmy wręczyły je Natasza Kubica-Cypek oraz Elwira Bamburowicz.

AL

Więcej zdjęć TU

m_DSC_6404.jpeg

m_DSC_6495.jpeg

m_DSC_6395.jpeg

m_DSC_6510.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera