Kamera on-line

Takiego wieczoru dawno nie było! Wyjątkowy Dzień Kobiet w Kędzierzynie-Koźlu

To był wyjątkowy wieczór pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. W kędzierzyńskim hotelu „Solidaris” odbył się Dzień Kobiet, zorganizowany przez starostwo powiatowe i urząd miasta. Impreza zgromadziła pełną salę przedstawicielek płci pięknej.

- Kędzierzyn-Koźle kobietami stoi i wy same najlepiej to udowadniacie, dziś oddajemy was w ręce czterech mężczyzn, którzy dadzą z siebie wszystko  – mówiła starosta Małgorzata Tudaj, otwierając imprezę razem z prezydent Sabiną Nowosielską.

Panie bawili wiceprezydenci Artur Maruszczak oraz Wojciech Jagiełło, a także dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Piotr Gabrysz oraz Adam Lecibil, rzecznik starostwa. Wszyscy razem przygotowali filmik nawiązujący do ich młodzieńczych lat, który opowiadał o pierwszych zauroczeniach, w finale okazało się, że każdy z nich kochał się w tej samej kobiecie. Zabawne monologi rozbawiły publiczność do łez. Jednak prawdziwe, gromkie oklaski odebrała słynna już piosenka „Ach te baby”, którą cała czwórka wykonała brawurowo, nie tylko śpiewając, ale i grając na gitarach oraz charakterystycznym jajku.

Podczas imprezy fragmenty książki „Kobieto! Boski diable” czytała Krystyna Kołodziejczyk-Szyszko. Na koniec publiczność porwała do tańca Danuta Stankiewicz z zespołem „Poznakowski Band”.

Zdjęcia TU

Relacja TV TU

AL

dzien1.jpeg

dzien2.jpeg

dzien3.jpeg

dzien4.jpeg

dzien5.jpeg

×

Zapisz się do newslettera