Orkiestry przed starostwem. Zmiana terminu!

Rusza Międzynarodowy Przegląd Orkiestr w Kędzierzynie-Koźlu. Zawitają do nas zespoły aż z 7 państw, w sumie kilkuset muzyków. Wielki finał w niedzielę o 16 w hali Azoty. Wcześniej jako preludium ekipy z Mołdawii, Ukrainy, a także Słowenii będzie można zobaczyć na kędzierzyńskim placu Wolności.

ZMIANA TERMINU WYSTĘPÓW

Ze względu na padający deszcz musimy odwołać dzisiejszy (14.09) występ orkiestr na placu Wolności w Kędzierzynie. Występy przesuwamy na jutro, na godz. 10 (sobota). Wtedy na placu przed starostwem wystąpią kolejno zespoły ze Słowenii, Mołdawii oraz Ukrainy. Nie będzie jutrzejszego (15.09) pokazu o godz. 13. Zapraszamy i przepraszamy za zmiany!

W tym czasie z ruchu wyłączony będzie plac Wolności. Nasz powiat jest współorganizatorem wydarzenia.

Oficjalny plakat TU

Foto: orkiestra z Ukrainy.

Ukraina.jpeg