Będziesz na niej tylko ty i twoi znajomi. Wylicytuj niezapomniany rejs łodzią motorową

Przedmiotem aukcji jest dwugodzinny rejs łodzią motorową po Odrze dla maksymalnie pięciu osób w terminie od maja do czerwca 2019 roku.

Dla osoby, która wygra aukcję, Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu przygotuje prywatny rejs łodzią Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego z przystani „Szkwał” w Koźlu po Odrze. W programie przepłynięcie przez zabytkową kozielską śluzę, wpłynięcie do kompleksu basenów portowych i ich zwiedzanie. Do tego uczestnikom przez cały czas towarzyszyć będzie bosman, który zdradzi wiele fascynujących historii związanych z tymi miejscami. Wszyscy otrzymają też specjalne przewodniki po powiecie, a także pakiet upominkowy wprost ze starostwa powiatowego. Zabierz swoich przyjaciół i razem wyruszcie w jedyną w swoim rodzaju wyprawę po Odrze. Zapraszamy!

Link do licytacji TU

al