Kamera on-line

Awans do Opola. Zmiana w szefostwie WKU

W Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego GOSIR w Zakrzowie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu. Ppłk Jarosław Jalowski pełnił obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu od kwietnia ubiegłego roku, teraz odchodzi na kolejne, wyższe stanowisko służbowe. Będzie zastępcą Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu. Ppłk Jarosław Jalowski przekazał obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu majorowi Jarosławowi Krzemińskiemu, który będzie je pełnił tymczasowo do czasu wyznaczenia nowego komendanta. Obaj panowie potwierdzili to podpisaniem stosownych dokumentów.

Zebrani goście złożyli liczne podziękowania za wsparcie i wzorowe kształtowanie wizerunku Wojska Polskiego w społeczeństwie. W imieniu starostwa powiatowego za dotychczasową współpracę dziękował wicestarosta Józef Gisman.

Całość uroczystości uświetnił wspaniały pokaz przygotowany przez Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego - olimpijski pokaz ujeżdżenia wykonany przez Żanetę Skowrońską na koniu Romantyk.

Oprac. al

wk1.jpeg

wk2.jpeg

wk3.jpeg

wk4.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera