Kamera on-line

GTV BUS - Zmiany w rokładzie jazdy od 2 września

Od dnia 02 września 2019 (poniedziałek) na wniosek podróżnych wprowadza się zmiany w powiatowej komunikacji autobusowej organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu.

  • na wniosek uczniów ZSTiO w Azotach uruchamia się w dni nauki szkolnej nowe połączenia:

6.25 S Kędzierzyn Koźle DA – Kobylice – Landzmierz – Cisek.

6.40 S Cisek – Landzmierz – Kobylice – Kędzierzyn Koźle DA p. 6.55. Młodzież docierająca do ZSTiO w Azotach ma możliwość przesiadki na Placu Raciborskim przesiadki do autobusu MZK linia nr 1 o g. 7.02.

  • na wniosek mieszkańców sołectwa Kamionka (gmina Reńska Wieś) uruchamia się kursy do Kędzierzyna Koźla w dni robocze o g. 6.56, 8.11, 9.46 oraz do Mechnicy o g. 11.39, 13.39, 14.59, 16.14. Kursy powrotne z Kędzierzyna Koźla DA do Kamionki w dni robocze o g. 11.00, 13.00, 14.00S, 14.35, 15.50.

 

  • uruchamia się nowe kursy:

g. 14.00 S Kędzierzyn Koźle DA – Komorno – Poboroszów - Kamionka.

g. 16.20 S Kędzierzyn Koźle DA – Brzeźce – Stare Koźle – Bierawa.

g. 16.45 S Kędzierzyn Koźle DA – Reńska Wieś – Długomiłowice – Naczysławki – Gierałtowice – Przedborowice – Pawłowiczki.

 

  • Uczniowie dojeżdżający do ZS nr 3 w Sławięcicach mają możliwość dojazdu do tej szkoły naszymi autobusami. Uczniowie jadący kursem o g. 6.45 Wronin – Dzielawy – Witosławice – Ciężkowice – Polska Cerekiew – Jaborowice – Zakrzów – Sukowice – Cisek – Landzmierz – Kobylice dojadą do Sławięcic bezpośrednio. Pozostali uczniowie chcąc dojechać do Sławięcic czekają na odjazd tego kursu z dworca autobusowego w Kędzierzynie Koźlu o g. 7.30 ze stanowiska nr 2. Autobus na dworcu autobusowym w Kędzierzynie Koźlu będzie czekał na autobusy z Podlesia, Przewozu, Grudyni, Naczęsławic, Mechnicy, Straduni, Pokrzywnicy, Rozkochowa, Walec.

Powrót uczniów po zakończonych zajęciach ze Sławięcic odjazd o g. 15.10, przyjazd na dworzec autobusowy w Kędzierzynie Koźlu o g. 15.37, gdzie uczniowie mają możliwość przesiadki do autobusów odjeżdżających z dworca po g. 15.40. Uczniowie jadący w kierunku Ciska, Polskiej Cerekwi, Wronina jadą tym kursem bezpośrednio do swoich miejscowości (tak jak poranny dowóz). W przypadku opóźnienia autobusu ze Sławięcic autobusy będą na ten kurs oczekiwały na dworcu.

 

Ponadto na niektórych liniach zmieniają się godziny odjazdów kursów – prosimy o zwrócenie uwagi na te zmiany.

 

Od 29 sierpnia 2019 (czwartek) będą zawieszane na przystankach nowe rozkłady jazdy oraz zostaną opublikowane na stronie internetowej.

 

Po godzinie 18.00 zachęcamy do korzystania z transportu okazjonalnego TELE GTV BUS.

 

Zapytania, uwagi dotyczące rozkładu jazdy i wnioski komunikacyjne prosimy składać drogą elektroniczną pod adres

ODDZIAŁ KĘDZIERZYN KOŹLE – GODZINY OTWARCIA KASY BILETOWEJ NA DWORCU AUTOBUSOWYM.

         Informujemy P.T. podróżnych, że kasa biletowa jest zlokalizowana w budynku poczekalni na dworcu autobusowym w Kędzierzynie Koźlu przy Placu Raciborskim. Godziny otwarcia kasy w trzy ostatnie dni robocze kończącego się miesiąca i w trzy pierwsze dni robocze nowego miesiąca od godziny 6:30 do godziny 16:00.

         Ponadto informujemy, że bilety miesięczne, które kupuje dana gmina dla dzieci w transporcie wewnątrz gminnym będą dystrybuowane jak poprzednio poprzez szkoły.

 

×

Zapisz się do newslettera