Kamera on-line

Wypracowują nowe standardy usług

Powiat kędzierzyńsko-kozielski uczestnikiem projektu, w którym biorą udział miasta i powiaty z całego kraju. Chodzi o wypracowanie nowych, lepszych mechanizmów obsługi w zakresie rynku pracy, edukacji czy ochrony zdrowia. Projekt wystartował w Kędzierzynie-Koźlu, a pilotuje go Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wszystkich łączy jeden cel, opracowanie standardu wskaźników jakości usług, tak by każdy z mieszkańców mógł porównać sobie na jakim poziomie są one w danym mieście czy powiecie na mapie Polski – mówi Jarosław Komza ze Związku Powiatów Polskich.

- Wciąż staramy się podnosić jakość obsługi chociażby poprzez wiele znaczących inwestycji we wszystkich właściwie dziedzinach nadzorowanych przez powiat. Cieszę się, że możemy wzajemnie wymieniać doświadczenia i podglądać innych, to pozwoli na wypracowanie jeszcze lepszych standardów i zobrazowanie jak wypadamy na tle kraju – zaznaczyła starosta Małgorzata Tudaj.

Projekt realizowany jest ze środków unijnych wraz trzema partnerami: Głównym Urzędem Statystycznym, Związkiem Powiatów Polskich i Związkiem Miast Polskich.

al

pr1.jpeg

pr2.jpeg

pr3.jpeg

pr4.jpeg

DSC_0358.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera