Kamera on-line

Na początku kwietnia rozpoczynają się turnieje sportowe szkół podstawowych i gimnazjów organizowane przez Powiat Kędzierzyńsko - Kozielski

Pierwszy turniej w ramach mikroprojektu pt. „Zdrowo – transgranicznie i sportowo” – turniej tenisa stołowego odbędzie się już w tym tygodniu w dniach 2 i 3 kwietnia tj. w czwartek i w piątek w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum w Cisku. Początek w czwartek o godzinie 10.30.

W turnieju na 12 stołach zmierzą się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjaliści z terenu całego Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego oraz z gminy Svetla Hora w Czechach, która jest partnerem Powiatu Kędzierzyńsko – Kozielskiego w projekcie. Oprócz młodzieży ze Svetlej Hory przyjadą uczniowie z Andelskiej Hory, Albrechtic i Krnova.
W pierwszym dniu rozgrywki będą się toczyć pośród uczniów szkół podstawowych, a w tym czasie gimnazjaliści odwiedzą Klub Jeździecki LEWADA, który przygotował interesujący program. Drugiego dnia odwrotnie – gimnazjaliści będą zmagać się przy stołach, a młodsi uczniowie pojadą do Polskiej Cerekwi.

Kolejny turniej sportowy dla dzieci, tym razem siatkówki odbędzie się już 17 kwietnia w Pawłowiczkach.

DOCProgram turnieju tenisa stołowego w Cisku (545,50KB)

 Turniej tenisa stołowego w Cisku już w dniach 2-3 kwietnia 2009. Zapraszamy

×

Zapisz się do newslettera