Kamera on-line

Zatańcz z nami POLONEZA i zdaj śpiewająco maturę!

Już w czwartek 16 stycznia o godzinie 12 czekamy na ciebie na Placu Wolności przed starostwem powiatowym. Poloneza poprowadzi aktor Bogdan Zieliński. Towarzyszyć mu będzie Ewelina Szwala, Miss Opolszczyzny 2019.

- Bardzo się cieszę, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu - mówi Ewelina. Po raz kolejny zatańczę poloneza, jednak  pierwszy raz w koronie najpiękniejszej. Ta chwila na długo zostanie w mojej pamięci. To wydarzenie jest bardzo ważne dla maturzystów, zapewne kosztuje ich dużo stresu i nerwów, ale również towarzyszą pozytywne emocje. Za wszystkich trzymam bardzo mocno kciuki i życzę powodzenia - dodaje Ewelina.

W korowodzie z uczniami zatańczy także Małgorzata Tudaj, Starosta Powiatu oraz Sabina Nowosielska, Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle, które patronują wydarzeniu. Na zakończenie wykonamy pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestniczących w imprezie maturzystów, które opublikujemy w „Gazecie Wyborczej” w dniu 17 stycznia br.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma certyfikat uczestnictwa w Polonezie Maturzystów, więc tym samym zaświadczymy o jego dojrzałości w tańcu.

Relację z imprezy będzie można śledzić na stronie internetowej opole.wyborcza.pl.

Partnerami Poloneza Maturzystów są Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu oraz Urząd Miasta Kędzierzyn Koźle.

Oprac. al

polonez.jpeg

miss2019.jpeg

×

Zapisz się do newslettera