Kamera on-line

Dzień Edukacji Narodowej w Starostwie

W dniu 13 października 2008 o godz. 10 00 w Starostwie Powiatowym w Kędzierzynie- Koźlu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W spotkaniu uczestniczyli Przewodnicząca Rady Powiatu Danuta Wróbel, Starosta Powiatu Józef Gisman, Wicestarosta Powiatu Marek Matczak, przedstawiciel związków zawodowych Piotr Pakosz oraz nauczyciele i dyrektorzy szkół i placówek oświatowych naszego Powiatu.
W tak uroczystym dniu życzenia naszym nauczycielom, wychowawcom i dyrektorom ustami Przewodniczącej przekazała cała Rada Powiatu oraz Zarząd Powiatu.
Starosta w podziękowaniu za trud nauczania, wychowywania i zarządzania jednostką oświatową wraz z życzeniami, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy i dyrektora w dalszym ciągu przynosiła pożądane efekty, radość i satysfakcje, przyznał z tej okazji nagrody.

Na spotkaniu został także wręczony akt nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego Pani Magdalenie Chylińskiej – nauczycielowi I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza.

Spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Starostwie Powiatowym
Starosta wręcza nagrodę Pani Irenie Czuta - Pakosz
Starosta wręcza nagrodę Panu Krzysztofowi Ligenza
Zdjęcie zbiorowe nagrodzonych

×

Zapisz się do newslettera