Kamera on-line

Nieodpłatna pomoc prawna przez internet i telefon

Nieodpłatna pomoc prawna/nieodpłatne poradnictwo obywatelskie udzielane będą przez telefon i z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.

Informujemy, że od dnia 13 marca 2020 roku do odwołania w związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19, wprowadzamy tymczasowe zawieszenie osobistego udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w punktach na terenie Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego.

Udzielanie porad odbywać się będzie za pośrednictwem telefonu i z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.

W celu uzyskania porady należy pobrać wniosek zgłoszenia porady, wydrukować, podpisać własnoręcznie, zeskanować lub zrobić zdjęcie wniosku i wysłać wniosek na email:

Po otrzymaniu wniosku zostaną Państwo poinformowani o terminie uzyskania porady.

O przywróceniu normalnej pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego poinformujemy na stronie internetowej Starostwa Powiatowego.

Więcej informacji pod nr telefonu 77 40 52 750.

Więcej informacji TU

DOCXwniosek-zgłoszenie-porady-na-odległość.docx (23,09KB)

DOCXKlauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z udzieleniem nieodpłatnej pomocy prawnej mediacji poradnictwa obywatelskiego.docx (47,26KB)

 

×

Zapisz się do newslettera