Kamera on-line

Nagrodzono najlepszych dzielnicowych z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego

W czwartek 29 października w Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczystość, podczas której wręczono nagrody i dyplomy dla najlepszych dzielnicowych z terenu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który doskonale zna Ciebie, Twoich sąsiadów i otoczenie. Na co dzień nie biorą udziału w spektakularnych akcjach, lecz mają równie angażującą pracę starając się rozwiązać Twoje problemy. W plebiscycie Nowej Gazety Lokalnej i Radia Park głosy oddało ponad 5 tys. osób.
– Plebiscyt ten przebił wszystkie, które do tej pory organizowaliśmy, zainteresowanie było ogromne – mówił Jakub Dźwilewski, redaktor naczelny Nowej Gazety Lokalnej.
Dyplomy w imieniu całego Zarządu Powiatu najlepszym dzielnicowym wręczył starosta Józef Gisman, jednocześnie gratulując i życząc kolejnych sukcesów. Komendant Powiatowy Policji Tomasz Kawarski dziękował z kolei organizatorom plebiscytu, którego idea okazała się trafna. Dzięki niemu bowiem mieszkańcy powiatu mieli okazje dokładniej poznać swojego dzielnicowego, w radiu mówili oni o swojej pracy, a w gazecie przedstawiano ich sylwetki. Teraz każdy już wie, kto jest jego policjantem pierwszego kontaktu.
Szczegółowe wyniki na stronach: www.lokalna24.pl i www.radiopark.com.pl

1.jpeg

3.jpeg
 

2.jpeg

×

Zapisz się do newslettera