Koniec roku w szkołach prowadzonych przez powiat

3472 uczniów zakończyło rok szkolny w placówkach ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat. W szkołach nie ma tradycyjnego, uroczystego zakończenia roku. Uczniowie odbierają świadectwa z zachowaniem obowiązujących środków bezpieczeństwa (foto poniżej).

To był dla nas trudny czas, mamy nadzieję, że wszystko wróci do normalności i znów zobaczycie się w ławkach szkolnych. Dziękujemy za to, że – mimo pandemii – osiągaliście sukcesy w wielu dziedzinach, a szkoły mogą pochwalić się wysokimi miejscami w ogólnopolskich rankingach jakości. Wszystko, co ważne przekazywaliście naszym uczniom on-line, w sieci nie tylko odbywały się lekcje, był tam też teatr, muzyka i sport - tylko w innym, internetowym wydaniu. Wszystkim dyrektorom, nauczycielom i uczniom składamy dziś podziękowania.

Starosta Małgorzata Tudaj, wicestarosta Józef Gisman wraz z Zarządem Powiatu

Życzenia przekazali także członkowie Komisji Edukacji i Promocji:

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy  placówek oświatowych powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego. Kiedy dziesięć miesięcy temu zaczynał się kolejny rok szkolny, nikt nie przypuszczał, że przyniesie tyle nowych wyzwań dla pracowników oświaty, uczniów i ich rodziców.

W imieniu  członków Komisji Edukacji i Promocji dziękuję wszystkim osobom związanym z edukacją w powiecie Kędzierzyńsko-Kozielskim za ogromny trud związany z realizacją zadań w nowych, niespotykanych dotąd warunkach. Dziękuję za całoroczną wytężoną pracę, za wiele cennych inicjatyw, za twórczą aktywność, za sukcesy Waszych uczniów.

Wszystkim życzymy dobrych wakacji i wolnych od trosk dni.

Bożena Łotecka

Przewodnicząca Komisji Edukacji i Promocji