Kamera on-line

Dyrektor i nauczycielka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z gratulacjami

Narada oświata w powiecie była okazją do przekazania gratulacji dwóm naszym pedagogom. Agnieszka Kossakowska, dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu otrzymała je za 25 lat pracy w szkole.

Warto również dodać, że pani dyrektor swoją funkcję pełni już od 8 lat, dziękujemy za lata pracy dla tej wyjątkowej placówki w myśl hasła: „Żegluga to nie szkoła, to styl życia”, nasze gratulacje – mówił wicestarosta Józef Gisman.

- Dziękuję za świetną współpracę z zarządem powiatu, z panią starostą, z panem wicestarostą, bez nich nie byłoby tak dobrze, jak jest. Dziękuję też moim koleżankom i kolegom dyrektorom, w każdej chwili mogę liczyć na wasze wsparcie i to jest niezwykle cenne – powiedziała Agnieszka Kossakowska.

Podczas narady przyjęto także ślubowanie z ust nowego nauczyciela mianowanego. Została nim nauczycielka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, Violetta Bochynek, która uczy biologii i chemii. Jest pedagogiem z 9-letnim stażem pracy. Wyróżnia się zaangażowaniem w sprawy młodzieży. Lekcje biologii i chemii prowadzi w sposób ciekawy i motywujący uczniów do aktywności. Organizuje też imprezy żeglugowe i konkursy, np. „Chemia blisko nas”.

W dalszej części omówiono podstawowe kierunki polityki oświatowej powiatu na nowy rok, a także przygotowanie szkół do pracy w warunkach pandemii. Pisaliśmy o tym TU

AL

20200828_105453.jpeg

20200828_105929.jpeg

20200828_110329.jpeg

 

×

Zapisz się do newslettera